منو اصلی
پیوندهای مرتبط

ساعت
پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2276328
 بازدید امروز : 190
 کل بازدید : 3850692
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3913
اوقات شرعی


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل با فرماندار شهرستان مشکین شهر دیدار و گفتگو کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل، محمد پورقلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای اردبیل در دیدار با فرماندار شهرستان مشکین شهر که در محل فرمانداری این شهرستان صورت گرفت: ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در سال گذشته به برنامه ها و سیاست های این اداره کل در سال جاری هم سو با شعار سال رونق تولید پرداخت.
 ٢٠:١٦ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مشکین شهر برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مشکین شهر با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان مشکین شهر برگزار گردید.
 ٢٠:١٤ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دانش آموزان مدرسه پیشتازان علم و الکترونیک از مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل، جابر مجرد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی اردبیل گفت: این بازدیدها با هدف آشنایی دانش آموزان با تجهیزات، محیط کار، رشته های آموزشی فنی و حرفه ای، مشاغل و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در بین آنان صورت گرفت.
 ١٢:٠٢ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک اردبیل خبر داد:
بازدید دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی امید انقلاب ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان اردبیل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اردبیل ، علی احدی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک اردبیل گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در هفته مشاغل، همزمان با سراسر کشور از دوم تا ۱۱ اردیبهشت ماه با هدف اشاعه فرهنگ مهارت آموزی پذیرای دانش آموزان است.
 ١٣:٥٢ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دانش آموزان مدارس دخترانه شهید صلواتی زاده و آسیه اردبیل از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل، پروین پارسا رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اردبیل گفت: این بازدیدها با هدف آشنایی دانش آموزان و دانشجویان با تجهیزات، محیط کار، رشته های آموزشی فنی و حرفه ای، مشاغل و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در بین دانش آموزان صورت می گیرد.
 ١٣:٥١ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم آغازین هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید دادمان اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل ، صبح امروز مراسم آغازین هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای با حضور جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی و والدین کارآموزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید دادمان اردبیل برگزار شد.
 ١٣:٤٩ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبیین طرح آموزشی ایران مهارت توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در برنامه زنده تلویزیونی « تزه گون » سیمای استان اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل، محمد پورقلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در گفتگوی زنده با برنامه تلویزیونی ( تزه گون ) صدا و سیمای واحد اردبیل با اشاره به اجرای طرح ایران مهارت در مدارس استان اظهار داشت:این طرح به منظور ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای تحصیل در رشته های فنی و حرفه ای در مدارس اجرایی شده است.
 ١٤:٠٤ - سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|پیام مدیر کل|معرفی استان|تماس با ما|گالری عکس|پرسشهای متداول 
Copyright © 2011 Ardebil Technical & Vocational Training Organization - All rights reserved