منو اصلی
پیوندهای مرتبط

ساعت
سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
نظرسنجی
میزان رضایتمندی شما از اطلاع رسانی و خدمات سایت

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4931
 بازدید امروز : 1121
 کل بازدید : 5317171
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2500
اوقات شرعی

آموزش در صنعت ساختمان :

 

با استناد به ماده 4 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، از تاریخی که وزارت مسکن و شهر سازی با کسب نظر از وزارت کشور در هر محل حسب مورد اعلام نماید ف اشتغال اشخاص حقیقی و حقوقی به آن دسته از امورفنی در بخشهای ساختمان و شهر سازی که توسط وزرات یاد شده تعیین میشود ، مستلزم داشتن صلاحیت حرفه ای است .

این صلاحیت در مورد مهندسان از طریق پروانه اشتغال به کار مهندسی و در مورد کاردانهای فنی و معماران تجربی از طریق پرروانه اشتغال به کار کاردانی  یا تجربی و درمورد کارگران ماهر از طریق پروانه مهارت فنی احراز میشود. مرجع صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی و پروانه اشتغال به کار کاردانی و تجربی ، وزارت مسکن و شهرسازی و مرجع صدور پروانه مهارت فنی ، وزارت کار و امور اجتماعی تعیین میگردد .

در این راستا سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اجرای طرح جامع آموزش نیروی کار صنعت ساختمان به عنوان نقطه ای آغازین ، در مسیر تحقق اهداف فوق گام برداشته است و به منظور پوشش همزمان مراکز آموزشی سراسر کشور اقدام به طراحی سامانه جامع ثبت ، پیگیری و نظارت بر طرح آموزش نیروی کار صنعت ساختمان نموده که از طریق به مرحله بهره برداری رسیده است .

صفحه اصلي|پیام مدیر کل|معرفی استان|تماس با ما|گالری عکس|پرسشهای متداول|دستورالعمل بروز رسانی سایت 
Copyright © 2011 Ardebil Technical & Vocational Training Organization - All rights reserved